Udskriv

Profil

 

 

Torben Christiansen

Indehaver og beregner

Udlært som maler i 1982

Efteruddannet som Diplommaler og
diplom i virksomheds ledelse.
Har arbejdet som beregner siden 1985.

 

torben@mb-beregner.dk

Direkte: 2811 4905

 

Mikael Jeppesen

 

Beregner

Uddannet som teknisk assistent i 1991

Har arbejdet som beregner siden 1996

 

mikael@mb-beregner.dk

Direkte: 2987 4905



Mike Spile

 

Beregner

Uddannet som maler i 2009

Har arbejdet som beregner siden 2016

 

mike@mb-beregner.dk

Direkte: 2476 7696

 

Kimie Christensen

 

Udlært som maler i år 2002
Arbejdet som maler
Startet som beregner 2015

 

kimie@mb-beregner.dk

Direkte2476  7455


Mette Green Nielsen

 

Udskrivningsassistent

Uddannet indenfor regnskab

Har arbejdet hos os siden 2014

 

mette@mb-beregner.dk



 

Tina Christiansen

 

Regnskabs og kontorassistent

Uddannet som butiksassistent og 10 års erfaring fra

Sadolin Farveland med eget malerværksted

Startet i firmaet 2008

 

tina@mb-beregner.dk

Direkte: 6171 0817


 

Verner Jensen

 

Grundlage MB i 1978

Hjælper til ved spidsbelastninger og ferier

Beregner - Udlært maler